Дата та час проведення:
11:00 / 25 Січня / 2020
Місце проведення:
Одеса, вул. Базарна, 27
Лектори:
Гаджигороева Аида
Врач дерматолог, трихолог, доктор медицинских наук.

Реєстрація та авторизація

Для участі у вебінарі зареєструйтесь на сайті

Опис навчання

Навчальний центр “Regenera Academy”, в січня 2020 провів вебінар на тему: “Основні форми рубцевої алопеції. Гнездная алопеція і андрогенетическая алопеція”. Дане навчання є курсом підвищення кваліфікації, для практикуючих трихолог. У ролі лектора виступала лікар дерматолог, трихолог, доктор медичних наук Гаджігороева Аїда Гусейхановна (Росія).

Про лектора

Лікар-дерматолог
Косметолог
Доктор медичних наук
Гаджігороева Аїда Гусейхановна – головний лікар клініки, лікар-дерматолог, косметолог, стаж роботи з пацієнтами трихологического профілю з 1995 року; доктор медичних наук, президент Асоціації «Професійне суспільство трихолог», дійсний член Європейського товариства дослідження волосся, Головний науковий співробітник державної бюджетної установи міста Москви “Московський науково-практичний центр дерматовенерології і косметології Департаменту охорони здоров’я міста Москви”. Автор понад 100 публікацій і наукових робіт в області хвороб волосся і шкіри голови, автор монографії «Клінічна трихологія»; спікер і учасник багатьох російських і зарубіжних науково-практичних конференцій, з’їздів лікарів-дерматологів та косметологів.
спеціалізація:
• Лікування хвороб волосся і шкіри волосистої частини голови.
Член асоціації лікарів:
• Асоціація «Професійне суспільство трихологів»;
• «European Hair Research Society» (EHRS).

Програма курсу

Курс навчання включає в себе найбільш поширені захворювання волосся, а також етіологія і патогенез даної патології, що застосовуються для діагностики дослідження, клінічну симптоматику і питання лікування, включаючи найбільш ефективні схеми і лікарські засоби. Нижче ви можете ознайомитися з коротким переліком тем, які були повністю розкриті в ході заходу:Будуть розглянуті найбільш поширені захворювання волосся, а також етіологія і патогенез даної патології, що застосовуються для діагностики дослідження, клінічну симптоматику і питання лікування, включаючи найбільш ефективні схеми і лікарські засоби. Нижче ви можете ознайомитися з коротким переліком тем, які були повністю розкриті в ході заходу:

  1. Основні форми рубцевої алопеції
  2. Гніздова Алопеція
  3. Андрогенетична Алопеція
Regenera.Academy вебинар с Аидой Гусейхановной Гаджигороевой

Онлайн трансляція

Преміум
11:00 / 25 Січня / 2020
Основні форми рубцевої алопеції
Гніздова алопеція та андрогенетична алопеція
Трансляція завершена
Гаджигороїва Аїда
Лікар дерматолог, трихолог, доктор медичних наук.
Вже є аккаунт?

Випадання волосся може бути обумовлене різними причинами, що передбачає застосування індивідуалізованого підходу до лікування. Як зауважила Аїда Гусейханівна Гаджигороїва, щоб правильно визначити обсяг лікувальних заходів, необхідно розбиратися в етіології та патогенезі порушень росту волосся.

Гаджигароїва Аїда Гусейханівна про Бади у трихології

Видача сертифікатів

Трихологія постійно розвивається та збагачується новими знаннями!

Заключительная часть вебинара
Зв’яжіться з нами за номером 0800 211 530 (бесплатно в пределах Украины) уже сегодня получите подробную консультацию по любым вопросам.