0800 211 530 безкоштовно в межах України
Україна, м. Одеса, вул. Базарна, 27
Зв'язатися з нами

Про нас

Ми з гордістю хочемо представити Вам метод Regenera Activa!

Чому з гордістю? Тому що саме ми привезли знання, досвід і передові технології в нашу країну. Зараз завдяки нашим італійським партнерам, ми можемо зробити красивими і здоровими безліч людей.

Regenera – це історія успіху, заснована на працю та досвіді, прямий результат довгого періоду кропітких і ретельно скоординованих досліджень. Ця історія зародилася в Італії – точніше, в Неаполі, переїжджаючи в Турин, де д-р Антоніо Граціано і д-р Ріккардо д’Акіно усвідомили його можливості.

І, як це часто буває, нові відкриття з’явилися з практичного досвіду. У цьому конкретному випадку все почалося, коли засновники Regenera зрозуміли, що завдяки простому процесу фільтрації відповідно з морфологічним критерієм можна поліпшити біологічну ефективність тканини і, отже, її власну здатність до лікування.

З його відправної точки до сьогоднішнього дня ми стали свідками, що не припиняється розвитку технології, покликаної радикально змінити традиційний підхід до методів регенерації тканин.

Цей процес має сильний друк італійського «генія», але історія на цьому не закінчується. Продукт був створений в Італії, і саме тому, що «Зроблено в Італії» є основоположним принципом, який ми представляємо, весь ланцюжок виробництва, стерилізації, упаковки та поширення повністю довірена італійським підприємствам.

Можливість навчання у іспанських колег

Можливість навчання у іспанських колег

Купуючи методику Regenera Activa ви отримуєте, не тільки апарат і право користування, а й індивідуальне навчання з практичною частиною на моделях. Так само щорічно у фахівців є можливість підвищити свою кваліфікацію у засновників компанії в Іспанії, за рахунок компанії Regenera.

Сертифікація

Сертифікація

Головна перевага методики Regenera Activa: безпека і ефективність процедури отримали схвалення FDA США, РЄ, FDA Японії і Health Science Authority (Сінгапур).

10
10
Ідея, яка втілилася в життя через 10 років інтенсивної наукової роботи

Історія розвитку

ХХ
Початок
2010
Історія розвитку Regenera
2013
Розвиток Regenera
2015
Regenera Ukraine
2018
Прорив технологій
2020
Regenera зараз
ХХ

Початок

Регенеративна медицина явище давнє, навіть античне. Даний спосіб лікування з’явився відносно недавно, близько 25 років тому, але ще Аристотель писав про те, що прикладання кісткового мозку до ран і переломів у людини може прискорити їх загоєння. Емпірично ідея про те, що клітини можуть бути ліками, не нова. Людство завжди намагалося використати регенеративний потенціал організму. В середні віки були підходи, що нагадують сучасну тканинну інженерію. Лікарі пересаджували м’які тканини з плеча для відновлення спотворених структур особи.

Вони на той момент, не знали визначення “клітина”, але задовго до формування положень клітинної теорії люди розуміли, що тіло здатне до відновлення після травм. Далі була відкрита стовбурова клітина, що вдалося на початку XX століття російському вченому Олександру Максимову. Саме стовбурова клітина і є основою всіх регенеративних процесів в нашому організмі.

2010

Історія розвитку Regenera

Regenera-це історія успіху, заснована на працях, прямий результат довгого періоду кропітких і ретельно скоординованих досліджень. Ця історія зародилася в Італії-точніше, в Неаполі, переїжджаючи в Турин, де д-р Антоніо Граціано і д-р Ріккардо д’Акіно усвідомили його можливості.

І, як це часто буває, нові відкриття з’явилися з практичного досвіду. У цьому конкретному випадку все почало, коли засновники Regenera зрозуміли, що завдяки простому процесу фільтрації відповідно до морфологічним критерієм можна поліпшити біологічну ефективність тканини і, отже, її власну здатність до лікування.

І, як це часто буває, нові відкриття з’явилися з практичного досвіду. У цьому конкретному випадку все почалося, коли засновники Regenera зрозуміли, що завдяки простому процесу фільтрації відповідно до морфологічним критерієм можна поліпшити біологічну ефективність тканини і, отже, її власну здатність до лікування.

З його відправної точки до сьогоднішнього дня ми стали свідками, що не припиняється розвитку технології, покликаної радикально змінити традиційний підхід до методів регенерації тканин.

Цей процес має сильний друк італійського «генія», але історія на цьому не закінчується. Продукт був створений в Італії, і саме тому, що «Зроблено в Італії» є основоположним принципом, який ми повинні просувати, весь ланцюжок виробництва, стерилізації, упаковки та поширення повністю довірена італійським підприємствам.

Саме з цього «кредо» істинного майстерності – однієї з небагатьох областей, в яких італійці продовжують процвітати, – розвинулася комерціалізація технології Regenera, що почалася офіційно в 2013 році. З тих пір і до теперішнього часу відбувається вражаюче зростання в його прийнятті, що призвело до поширення Regenera в 42 країнах по всьому світу.

2013

Розвиток Regenera

Неможливо написати історію успіху самотужки. Якщо сьогодні технологія Regenera HBW використовується в більш ніж 42 країнах світу, то саме завдяки команді експертів, що з 2013 року працює над високою продуктивністю.

2015

Regenera Ukraine

На території України метод Regenera застосовуємо з 2015 року.

Згодом кількість наукових публікацій про застосування технології Regenera збільшилася. Наукові роботи представляють собою реальне свідчення практичного застосування Regenera.

Метод Regenera успішно застосовують в 42 країнах на чотирьох континентах.

Ефективність і простота використання технології Regenera привели до постійного зростання її використання в усьому світі.

Тисячі лікарів, які щодня вибирають Regenera для розробки індивідуальних і інноваційних підходів в області регенеративної медицини, дають конкретні докази її успішного використання.

2018

Прорив технологій

Regenera- це результат біотехнологічної дослідницької роботи, повністю виконаною в Італії, яка тривала десять років: 2018 року вона була представлена ​​на різних конгресах (вересень в Парижі на 27-му конгресі Європейської академії дерматології та венерології (EADV) -2018; в квітні 2018 Regenera Activa була представлена ​​в Монако на міжнародному конгресі з антивікової медицині AMWC, де і був представлений революційний підхід в області регенеративної медицини!

2020

Regenera зараз

На сьогоднішній день Regenera Activa застосовується лікарями для регенерації тканин пошкоджених старінням, при цукровому діабеті, загоєння ран і в будь-яких інших випадках. Використовуючи метод Regenera всього за кілька хвилин лікарі отримують суспензію, яка негайно здатна регенерувати кістки, шкіру, хрящі і навіть серце. Це безпечна і доступна технологія.

У березні 2020 року даними Міжнародної федерації діабету, близько 415 мільйонів чоловік по всьому світу сказали, що страждають від діабету. Ця хвороба поряд з іншими обмінними захворюваннями може призвести до початку хронічних ран, зазвичай розташовані на нижніх кінцівках, негативно впливають на якість життя пацієнтів. Технологія Regenera Activa прискорює процес зцілення цих ран і допомагає зменшити біль.

Попереду нас чекає захоплююче майбутнє, ми будемо поруч з лікарями і пацієнтами, продовжуючи відкривати нові шляхи в області регенеративної медицини.

Regenera Activa-майбутнє регенеративної медицини!

Сертифіковані спеціалісти

Бабич Олександр
Лікар хірург, травматолог, трихолог
Піньковський Ліліана
Лікар дерматолог, косметолог
Банiт Олег
Лікар ортопед-травматолог
Добрица Ірина
Лікар дерматовенеролог, трихолог, косметолог
Хомович Андрій
Лікар дерматолог, анестезіолог-реаніматолог
Дамаскіна Ірина
Лікар дерматолог-косметолог
Іван Баранов
Лікар трихолог, хірург-трансплантолог
Виходцева Ольга
Лікар дерматолог-косметолог
Ляшенко Олексій
Лікар терапевт
Вакарчук Валерія
Лікар дерматокосметолог

Бажаєте стати нашим партнером?

Якщо Вам цікава можливість стати нашим партнером, ви шукаєте технологічні інновації. Ми пропонуємо відкрити для вас самостійну, просунуту технологію, щоб ви могли запропонувати своїм пацієнтам тривалий і ефективний результат.
Просто залиште свій контактний номер телефону та натисніть кнопку-хочу стати партнером.
Ми відразу зв’яжемося з Вами і детально обговоримо всі можливі варіанти співпраці.