0800 211 530 безкоштовно в межах України
Україна, м. Одеса, вул. Базарна, 27
Зв'язатися з нами

Апарат Regenera

Regenera-цей медичний пристрій, здатний трансформувати через один механічний вплив трансплантат, будь то кістка, хрящ, м’язи або шкіру, в мікротрансплантати розміром 70-80 мікрон, зберігаючи при цьому високу життєздатність клітин. Це механічна дія, здатне витягнути стромальних судинну фракцію з вихідного трансплантата, який багатий активними мезенхімальними клітинами і перицитами, здатний прискорити природний регенеративний процес тканин.

Апарат Regenera Activa

Regenera складається з двох компонентів:

Апарат Regenera Activa

Метод Regenera:

  • Безпека (без механічного впливу);
  • Унікальна (не має аналогів в світі) система для механічної дезагрегації біоматеріалу пацієнта і отримання стовбурових клітин.

Метод Regenera працює з безпечної та стандартизованої системою пробопідготовки для автоматизації та механічного руйнування і фільтрації твердих тканин.

Апарат Regenera – це компактний пристрій, який працює в поєднанні з комплектом Regenera і працює 1-2 хвилини з постійною швидкістю приблизно 80 об / хв. Фільтрація васкуліт-стромальной фракції прогеніторних клітин розміром до 50 мкр.

Автоматизований процес обробки біоматеріалу

  • Ні хімічного впливу;
  • Немає ферментного впливу;
  • Ні ручного розподілу.

Комплект Regenera – одноразовий медичний пристрій з сертифікацією CE. Він містить стаціонарну сітку з нержавіючої сталі з 100 шестигранними отворами. Навколо кожного отвори 6 мікроблейдов, призначених для ефективного різання твердих і м’яких тканин.