0800 211 530 безкоштовно в межах України
Україна, м. Одеса, вул. Базарна, 27
Зв'язатися з нами

Хто не любить гарне волосся?

Волосся – Дзеркало дущі

Будь-яка жінка (чоловіки теж, але про це, чомусь, не прийнято говорити) мріє про красивих волоссі. Ну, погодьтеся: волосся – це перше, що привертає увагу, коли ми дивимося на людину. Володар пишної шевелюри може мати ніс, вуха і очі будь-який, навіть самої забавної форми. Все одно, згадуючи про нього, ми з захопленням скажімо: “Яке волосся!”. Та й недоліки фігури легко ігноруються, якщо волосся привертає погляд своїм блиском і обсягом.
Вже давно не існує міфу, що гарне волосся можна отримати тільки в подарунок від природи. Існує ціла наука – трихологія, яка розглянула наше волосся під мікроскопом, вивчила їх природу, винайшла безліч способів лікування, відновлення та іншого зміни.
Правда, іноді ціни в салонах краси або в магазинах, де продаються предмети догляду за волоссям, сильно кусаються. Чи означає це, що для отримання гарної зачіски (в разі, якщо природа дала не стільки, скільки ми б хотіли) потрібно постійно відокремлювати від сімейного бюджету енну суму?
Зовсім ні. На щастя, ті ж трихологи придумали для нас купу порад, як можна виростити (в буквальному сенсі) власне волосся при будь-яких початкових даних. Потрібно тільки дотримуватися нехитрих правил догляду. Але доглядати потрібно регулярно. При поганому щось догляді і найкращі волосся можуть потьмяніти, посікти і навіть випасти.
Догляд за волоссям, як Стародавній Світ, лежить на чотирьох китах: миття, сушка, розчісування і укладання. Все це ми робимо зі своєю головою більш-менш регулярно. І, якщо правильно визначити свій тип волосся, підібрати (купити або зробити самостійно) відповідні кошти, навчитися нехитрим прийомам механічної дії (так, правильно розчісувати теж треба вміти), то дуже скоро ми і самі почнемо отримувати задоволення від розглядання наших волосся перед дзеркалом.
Звичайно, головні “кити” – це ще не все. Є ще маски, сироватки, спреї, масажі, ламінування та інші секретик. З’ясувавши досвідченим шляхом, що саме потрібно нашому волоссю, можна дуже швидко отримати можливість відповідати на захоплені питання: “Ах, волосся? Це у мене від прабабусі. Вона-то косами могла баржі по Волзі тягнути “.
Справедливості заради, слід сказати, що одними засобами для догляду, на жаль, раз і назавжди проблему не вирішити. Волосся – це дуже примхливий матеріал. Стреси, зміни погоди, наші нескінченні дієти – все це може дуже швидко звести нанівець всі зусилля. Але, з одного боку, любов до красивих волоссю – дуже хороший привід купити дорогу шапку, перестати нервувати через дрібниці (або позбутися від джерел непотрібного стресу) і підібрати, нарешті, оптимальний режим харчування. І якщо до цього часу любовно доглядати за волоссям увійшло у нас в звичку, то ніхто і не помітить, що ми з ранку психанула, тому що хтось з’їв наш улюблений йогурт, який ми залишили на сніданок. У всякому разі, цього точно не видасть наша розкішна зачіска.