0800 211 530 безкоштовно в межах України
Україна, м. Одеса, вул. Базарна, 27
Зв'язатися з нами

Пристрій Regeneracons

Технологія Regenera-HBW ™ використовує Regeneracons, одноразове медичне пристрій для одного пацієнта, яке дозволяє фрагментувати невеликі зразки аутологічної тканини, безболісно взяті з допомогою біопсії 2,5 / 3 мм, до мікро-графтов розміром 70/80 мкм.

Regeneracons

Індивідуальний картридж Regeneracons

У кожному картриджі є:

  • 100 отворів;
  • 6 мікролезвій для кожного отвору;
  • діаметр 50 мкм;
  • одноразового використання.
Regeneracons фільтрація

Фрагментація повністю управляється двигуном, переносним або настільним, який всього за 60 секунд руйнує тканину, забезпечуючи постійну силу і швидкість. Тканина розділена на 600 мікролопаток, розташованих усередині одноразового пристрою.

Regenera mini

Сила, швидкість, час і розмір мікротрансплантатов є параметри, на яких заснований патент технології і з яких почалися всі наукові дослідження. Regeneracons пропонується з різними обсягами для задоволення різних потреб застосування в естетичній медицині.

Regeneracons

Наукові дослідження показали, що клітинна популяція, отримана після механічної дезагрегації, є позитивною для маркерів мезенхімальних стовбурових клітин (клітин-попередників) і показала життєздатність> 90%. Крім того, клітинний аналіз показує що мікротрансплантати містять високий відсоток клітин стромальной судинної фракції, які грають ключову роль в регенерації тканин, сприяючи реваскуляризації.

Марка Regenera – HBW ідентифікує лінійку високопродуктивних медичних пристроїв, що відносяться до першого класу.