0800 211 530 безкоштовно в межах України
Українa, м. Одеса, вул. Базарна, 27
Зв'язатися з нами

Про нас

Ми з гордістю хочемо представити Вам метод Regenera!

Чому з гордістю? Тому що саме ми привезли знання, досвід і передові технології в нашу країну. Зараз завдяки нашим італійським партнерам, ми можемо зробити красивими і здоровими безліч людей.

Regenera – це історія успіху, заснована на працю та досвіді, прямий результат довгого періоду кропітких і ретельно скоординованих досліджень. Ця історія зародилася в Італії – точніше, в Неаполі, переїжджаючи в Турин, де д-р Антоніо Граціано і д-р Ріккардо д’Акіно усвідомили його можливості.

І, як це часто буває, нові відкриття з’явилися з практичного досвіду. У цьому конкретному випадку все почалося, коли засновники Regenera зрозуміли, що завдяки простому процесу фільтрації відповідно з морфологічним критерієм можна поліпшити біологічну ефективність тканини і, отже, її власну здатність до лікування.

З його відправної точки до сьогоднішнього дня ми стали свідками, що не припиняється розвитку технології, покликаної радикально змінити традиційний підхід до методів регенерації тканин.

Цей процес має сильний друк італійського «генія», але історія на цьому не закінчується. Продукт був створений в Італії, і саме тому, що «Зроблено в Італії» є основоположним принципом, який ми представляємо, весь ланцюжок виробництва, стерилізації, упаковки та поширення повністю довірена італійським підприємствам.

Можливість навчання у іспанських колег

Можливість навчання у іспанських колег

Купуючи методику Regenera ви отримуєте, не тільки апарат і право користування, а й індивідуальне навчання з практичною частиною на моделях. Так само щорічно у фахівців є можливість підвищити свою кваліфікацію у засновників компанії в Іспанії, за рахунок компанії Regenera

Сертифікація

Сертифікація

Головна перевага методики Regenera : безпека і ефективність процедури отримали схвалення FDA США, РЄ, FDA Японії і Health Science Authority (Сінгапур).

10
10
Ідея, яка втілилася в життя через 10 років інтенсивної наукової роботи

Історія розвитку

2006
Початок
2012
Історія розвитку Regenera
2013
Розвиток Regenera
2014
Співробітництво HBW и Regenera
2015
Випуск Regenera mini
2016
Початок експансії Regenera
2017
Використання протоколу травматології
2018
Дослідження інших процедур
2019
Regenera укладає контракти
2020
Regenera зараз
2006

Початок

д-р Граціано та д-р Д’Акіно були залучені до галузі наукових досліджень у Неаполі. Вони зрозуміли, що за допомогою простої фільтрації можна покращити біологічні характеристики тканини і, отже, її здатність до внутрішнього загоєння.

2012

Історія розвитку Regenera

Regenera-це історія успіху, заснована на працях, прямий результат довгого періоду кропітких і ретельно скоординованих досліджень. Ця історія зародилася в Італії-точніше, в Неаполі, переїжджаючи в Турин, де д-р Антоніо Граціано і д-р Ріккардо д’Акіно усвідомили його можливості.

І, як це часто буває, нові відкриття з’явилися з практичного досвіду. У цьому конкретному випадку все почало, коли засновники Regenera зрозуміли, що завдяки простому процесу фільтрації відповідно до морфологічним критерієм можна поліпшити біологічну ефективність тканини і, отже, її власну здатність до лікування.

З його відправної точки до сьогоднішнього дня ми стали свідками, що не припиняється розвитку технології, покликаної радикально змінити традиційний підхід до методів регенерації тканин.

Цей процес має сильний відбиток італійського «генія», але історія на цьому не закінчується. Продукт був створений в Італії, і саме тому, що «Зроблено в Італії» є основоположним принципом, який ми повинні просувати, весь ланцюжок виробництва, стерилізації, упаковки та поширення повністю довірена італійським підприємствам.

Саме з цього «кредо» істинноі майстерності – однієї з небагатьох областей, в яких італійці продовжують процвітати, – розвинулася комерціалізація технології Regenera, що почалася офіційно в 2013 році. З тих пір і до теперішнього часу відбувається вражаюче зростання в його прийнятті, що призвело до поширення Regenera в 42 країнах по всьому світу.

2013

Розвиток Regenera

Неможливо написати історію успіху самотужки. Якщо сьогодні технологія Regenera HBW використовується в більш ніж 42 країнах світу, то саме завдяки команді експертів, що з 2013 року працює над високою продуктивністю.

У 2013 році був протестований Перший прототип Regenera на італійському ринку в галузі стоматології та загоєння ран.

2014

Співробітництво HBW и Regenera

Micro-трансплантат технологія була запатентована Regenera ® . Співпраця між HBW та RegeneraActiva розпочинає співпрацю на італійському та іспанському ринках.

2015

Випуск Regenera mini

На території України метод Regenera застосовується з 2015 року.

Згодом кількість наукових публікацій про застосування технології Regenera збільшилась. Наукові роботи є реальним свідченням практичного застосування Regenera.

Метод Regenera успішно застосовують у 42 країнах на чотирьох континентах.

Ефективність та простота використання технології Regenera привели до постійного зростання її використання у всьому світі.

Тисячі лікарів, які щодня обирають Regenera для розробки індивідуальних та інноваційних підходів у галузі регенеративної медицини, надають конкретні докази її успішного використання.

2015 Випуск аварійного комплекту Regenera® Emergency Kit для військових та цивільних надзвичайних ситуацій. Також він був обраний як частина проекту RAWINTS (Rapid Wounding Healing), що фінансується НАТО.

2016

Початок експансії Regenera

Початок експансії Regenera на ринках Європи, Азії та Південної Америки. Імплантовано протокол регенерації волосся.

2017

Використання протоколу травматології

Експансія до інших країн, консолідація ринку. Починається використання протоколу травматології.

2018

Дослідження інших процедур

Експонентна експансія в Азії. Виконання інших процедур: вітіліго, омолодження шкіри та ін. Кардіологічні клінічні дослідження у Фінляндії.

2019

Regenera укладає контракти

Regenera укладає контракт із Близьким Сходом. Початок дистриб’юції травматології в Іспанії та Південній Америці. Контракт із Австралією.

2020

Regenera зараз

На сьогоднішній день Regenera застосовується лікарями для регенерації тканин пошкоджених старінням, при цукровому діабеті, загоєння ран і в будь-яких інших випадках. Використовуючи метод Regenera всього за кілька хвилин лікарі отримують суспензію, яка негайно здатна регенерувати кістки, шкіру, хрящі і навіть серце. Це безпечна і доступна технологія.

У березні 2020 року даними Міжнародної федерації діабету, близько 415 мільйонів чоловік по всьому світу сказали, що страждають від діабету. Ця хвороба поряд з іншими обмінними захворюваннями може призвести до початку хронічних ран, зазвичай розташовані на нижніх кінцівках, негативно впливають на якість життя пацієнтів. Технологія Regenera прискорює процес зцілення цих ран і допомагає зменшити біль.

Попереду нас чекає захоплююче майбутнє, ми будемо поруч з лікарями і пацієнтами, продовжуючи відкривати нові шляхи в області регенеративної медицини.

Regenera – майбутнє регенеративної медицини!

Сертифіковані фахівці

Попова Ірина
Лікар трихолог
Селіванова Тетяна Анатоліївна
лікар дерматовенеролог, онколог
Ель-Голам Максим Жозефович
Лікар дерматовенеролог, трихолог, косметолог.
Русиневич Наталія
Лікар дерматовенеролог, косметолог
Тарасюк Петро
Пластичний хірург, кандидат медичних наук
Соколівська Наталія
Лікар дерматовенеролог, косметолог, спеціаліст ін’єкційних методик
Гребченко Катерина
Лікар дерматолог, косметолог
Луценко Тетяна
Лікар дерматовенеролог, косметолог
Приймаченко Тетяна
Місце роботи МедЕстет Центр “Прима” Україна, Тернопіль
Марусич Олеся
Лікар трихолог, дерматолог, косметолог, дієтолог

Бажаєте стати нашим партнером?

Якщо Вам цікава можливість стати нашим партнером, ви шукаєте технологічні інновації. Ми пропонуємо відкрити для вас самостійну, просунуту технологію, щоб ви могли запропонувати своїм пацієнтам тривалий і ефективний результат.
Просто залиште свій контактний номер телефону та натисніть кнопку-хочу стати партнером.
Ми відразу зв’яжемося з Вами і детально обговоримо всі можливі варіанти співпраці.