Дата та час проведення:
9:30 / 21 Серпня / 2021
Місце проведення:
Одеса, вул. Базарна, 27

Лектори:
Попова Ірина
Кандидат медичних наук, дермато-венеролог найвищої категорії.

Реєстрація та вхід

Для отримання доступу до трансляції
 • Реєстрація
 • Увійти

Інформація про вебінар

Клінічна Трихологія 2021

Навчальний центр «Regenera Academy», запрошує практикуючих лікарів дерматологів та трихологів не виходячи з дому відвідати 2-денний онлайн інтенсив. Для вас 20 і 21 серпня в режимі онлайн буде проведено комплекс вебінарів на тему: «Клінічна трихологія». У ролі лектора виступатиме постійний сертифікований тренер нашої компанії Попова Ірина Олексіївна.

Про лектора

Попова Ірина Олексіївна – кандидат медичних наук, дермато-венеролог вищої категорії, член Європейського товариства дослідження волосся (EHRS), член Американської академії дерматології (AAD), Української асоціації лікарів дермато-венерологів і косметологів (УАВСЛ), президент Товариства трихолог України, тренер Українського центру доказової медицини, автор наукових статей і робіт, присвячених проблемам шкіри голови і волосся..

Вебинар Клиническая трихология
Вебинар Клиническая трихология – Попова Ирина

Програма курсу

Курс навчання буде включати в себе як загальні поняття в трихології, і розкривати складніші і тонкіші аспекти в роботі лікаря трихолога з боку досвіду і великого багажу знань нашого провідного лектора. Нижче ви можете ознайомитися з коротким переліком тем, які будуть розібрані і повністю розкриті в ході дводенного заходу:

 1. Трихологічна карта пацієнта.
 2. Обстеження пацієнта трихологом.
 3. Робота з тріхоскопом, дерматоскопом.
 4. Тріхоскопія – наука вивчає особливості шкіри волосся під збільшенням.
 5. Алопеція. Варіанти.
 6. Рубцеві.
 7. Не рубцеві.
 8. Гірсутизм.
 9. Хвороби шкіри скальпа.
 10. Спадкові (генетичні) захворювання, пов’язані з порушення або відсутністю росту волосся.
 11. Ботулінотерапія в трихології.
 12. Методи лікування.
 13. Постковідне випадання
Зв’яжіться з нами за номером 0800 211 530 (безкоштовно в межах України) вже сьогодні і отримаєте детальну консультацію по будь-яких питань.
Преміум
9:30 / 21 Серпня / 2021
Клінічна трихологія
Серія з двох частин онлайн інтенсиву для лікарів дерматологів і трихологiв.
Трансляція завершена
Попова Ірина
Кандидат медичних наук, дермато-венеролог найвищої категорії.
Вже є аккаунт?

Уривок із минулого навчання

Запис відповідей на запитання після першого дня онлайн інтенсивів клінічної трихології від лектора компанії Regenera – Попової Ірини.

Клінічна Трихологія

Відгуки про навчання

Кваліфіковані тренери «Regenera Academy» вже далеко не перший раз проводять навчання для Вас, останнім проходило в місті Одеса, отримало багато позитивних відгуків і подарувало масу яскравих емоцій всім учасникам.

Залучені були фахівці практично з усіх міст України, в бажанні отримати безцінні знання і особистий досвід Ірини Олексіївни. Паралельно, учасники з інших міст України, а також Росії і навіть Іраку і Кувейту, брали участь онлайн. Два дні пролетіли як одна мить, настільки це було цікаво і пізнавально.

00:36
Відгуки про навчання з трихології від лікаря дерматолога
00:34
Відгуки про навчання з трихології від лікаря трихолога
00:48
Відгуки про навчання з трихології від головного лікаря клініки

Записуйтесь на навчання, яке пройде онлайн 20 та 21 серпня, отримайте унікальні знання та досвід, а також можливість підвищити свою кваліфікацію.

Бажаєте стати нашим партнером?

Ми пропонуємо відкрити вам самостійну, просунуту технологію, щоб ви могли запропонувати своїм пацієнтам тривалий і ефективний результат.