Дата та час проведення:
11:00 / 24 Квітня / 2020
Місце проведення:
Одеса, вул. Базарна, 27
Лектори:
Попова Ирина
Кандидат медицинских наук, дермато-венеролог высшей категории.

Зареєструватися

і взяти участь в заході
 • Реєстрація
 • Увійти

Інформація про вебінар

Навчальний центр «Regenera Academy», запрошує практикуючих лікарів дерматологів і трихолог не виходячи з дому відвідати 2-х денний онлайн інтенсив. Для вас 24 і 25 квітня в режимі онлайн буде проведена ланцюжок вебінарів по темі: «Клінічна трихологія». У ролі лектора виступить постійний сертифікований тренер нашої компанії Попова Ірина Олексіївна.

Про лектора

Попова Ірина Олексіївна – кандидат медичних наук, дермато-венеролог вищої категорії, член Європейського товариства дослідження волосся (EHRS), член Американської академії дерматології (AAD), Української асоціації лікарів дермато-венерологів і косметологів (УАВСЛ), президент Товариства трихолог України, тренер Українського центру доказової медицини, автор наукових статей і робіт, присвячених проблемам шкіри голови і волосся.

Вебинар Клиническая трихология
Вебинар Клиническая трихология – Попова Ирина

Програма курсу

Курс навчання буде включати в себе як загальні поняття в трихології, так і розкривати складніші і тонкі аспекти в роботі лікаря трихолога з боку досвіду і великого багажу знань нашого провідного лектора. Нижче ви можете ознайомитися з коротким переліком тем, які будуть порушені і повністю розкриті в ході дводенного заходу:

 1. Трихологічна карта пацієнта.
 2. Обстеження пацієнта трихологом.
 3. Робота тріхоскопом, дерматоскопі.
 4. Тріхоскопія – наука вивчає особливості шкіри волосся під збільшенням.
 5. Алопеція. Варіанти.
 6. Рубцеві.
 7. Не рубцеві.
 8. Гірсутизм.
 9. Хвороби шкіри скальпа.
 10. Спадкові (генетичні) захворювання, пов’язані з порушення або відсутністю росту волосся.
 11. Ботулінотерапія в трихології.
 12. Методи лікування.
Зв’яжіться з нами за номером 0800 211 530 (безкоштовно в межах України) вже сьогодні і отримаєте детальну консультацію по будь-яких питань.
Преміум
11:00 / 24 Квітня / 2020
Клінічна трихологія Головна
Серія з двох частин онлайн інтенсиву для лікарів дерматологів і трихологiв.
Трансляція завершена
Попова Ірина
Кандидат медичних наук, дермато-венеролог найвищої категорії.
Вже є аккаунт?

Відповіді на запитання

Запис відповідей на питання після першого дня онлайн інтенсивів по клінічної трихолог від лектора компанії Regenera – Попової Ірини.

Клінічна Трихологія

Відгуки про навчання

Кваліфіковані тренери «Regenera Academy» вже далеко не перший раз проводять навчання для Вас, останнім же проходило в місті Одеса, знаходило багато позитивних відгуків і подарувало масу яскравих емоцій всім учасникам.

Залучені були фахівці практично з усіх міст України, в бажанні отримати безцінні знання і особистий досвід Ірини Олексіївни. Паралельно, учасники з інших міст України, а також Росії і навіть Іраку і Кувейту, брали участь онлайн. Два дні пролетіли як одна мить, настільки це було цікаво і пізнавально.

00:36
Відгуки про навчання з трихології від лікаря дерматолога
00:34
Відгуки про навчання з трихології від лікаря трихолога
00:48
Відгуки про навчання з трихології від головного лікаря клініки

Записуйтеся на навчання, яке пройде онлайн 24 і 25 квітня, отримаєте унікальні знання і досвід, а також можливість підвищити свою кваліфікацію.