0800 211 530 безкоштовно в межах України
Українa, м. Одеса, вул. Базарна, 27
Зв'язатися з нами

Використання Regenera в стоматології

У хірургічній стоматології існує три можливих області застосування мікротрансплантатов, отриманих за допомогою методу Regenera.

Може застосовуватися у випадках:

Периодонтальна регенерація

Викликає втрату кісткової тканини

Пародонтит, пародонтоз є одними з найпоширеніших захворювань в світі і викликає втрату кісткової тканини. У західних країнах він вражає близько 40% дорослих в легкій формі.

Кінцевою метою пародонтальной терапії є регенерація тканин, що підтримує зуби. Численні методи лікування, такі як використання матеріалів для кісткової трансплантації, застосовувалися з великою варіабельністю в результатах регенерації. На передбачуваність регенерації пародонту, мабуть, впливають кілька факторів, пов’язаних з пацієнтом, формою дефекту, хірургічною процедурою і навичками лікаря.

Синус ліфтинг аугментація

Обмежено кількістю або якістю доступної кістки

Відновлення обсягу часткової або повної верхньої щелепи без зуба може бути досягнуто за допомогою установки зубних імплантів, але цей підхід обмежений кількістю або якістю наявної кістки. Хірургічна техніка верхнечелюстного синус-ліфтингу збільшує висоту кістки і дозволяє встановлювати протези на імплантатах.

Різні матеріали для трансплантації можуть бути використані для заповнення простору, створеного між пересадженою синусовою мембраною і дном верхньощелепної пазухи. Однак її доступність обмежена обмеженою кількістю внутрішньоротових трансплантатів, захворюваність, пов’язана з другим операція на донорському майданчику і висока вартість витягу кістки з екстраоральних ділянок.

Збереження постекстрактівной розетки

Розміщення імпланта може бути обмежена через дефіцит альвеолярного відростка.

У процедурах дентальних імплантатів розміщення імплантату може бути обмежена через дефіцит альвеолярного відростка, викликаного резорбцией кістки після видалення зуба, що супроводжується значними змінами розмірів альвеолярного відростка. Це призводить до зменшення висоти і ширини альвеолярного відростка і зменшення кількості залишкової кістки для установки імплантату. З цієї причини збереження альвеолярного каналу є ключовою процедурою сучасної клінічної стоматології.

5:00
Regenere в стоматології