0800 211 530 безкоштовно в межах України
Українa, м. Одеса, вул. Базарна, 27
Зв'язатися з нами

Лікування складного анального свища за допомогою Regenera

Аутологічні дермальні мікрографи мезенхімальних стовбурових клітин у лікуванні складного анального свища: фаза I клінічне дослідження Колоректальний Центр.

Вступ

Анальний свищ є найбільш поширеною формою сепсису промежини. Ведення хвороби включає в себе боротьбу з інфекцією, оцінку величини і розташування свища по відношенню до анальної м’язі сфінктера і, нарешті, остаточне лікування свища. Розсічення свища було найбільш широко використовуваним способом лікування, але різнорідність фістул, і потенційний негативний вплив на контіненцію сфінктера привели до того, що хірурги почали використовувати такі методи, як використання клаптя, фібриновий клей, колагенові пробки, інтерсфінктерние перев’язки фістули, і стовбурові клітини.

Пацієнти і методи

Ми розробили 1 фазне клінічне дослідження за участю 9 пацієнтів, щоб перевірити здійсненність і безпеку використання отриманих дермальних мезенхімальних клітинних мікрографію для лікування рецидивуючого комплексного анального свища або анальних свищів Крона.

Ми почали наше дослідження з наявності популяції збагачених стовбурових клітин в твердiй тканинi людини званої клітинами бічної популяції; за допомогою калібрувати механічної дезагрегації і певної фільтрації фрагментів тканини пацієнта, Regenera здатна отримати суспензію клітин, які можуть бути використані в тій же хірургічнiй процедурi для відновлення пошкоджених тканин.

Ми вибрали шкірні тканини, оскільки мезенхимальная клітинна популяція, щонайменше, в 5 разів вище, ніж в жировій тканині.

У разі анального свища, всі треки були видалені і внутрішній отвір було закрито, використовуючи ректальний клапоть. У разі ректо-вагінальних свищів, ми використовували вагінальний підхід з від’єднанням задньої стінки піхви. ректальная стіна була повністю відокремлена і ректальний отвір було закрито.

За допомогою голки, ми вводили суспензію клітин в слизову прямої кишки, близькою до нашитого клаптику, у внутрішню стінку отвору і в місце, де раніше був трек.

Було призначено щотижневе обстеження протягом наступних двох місяців.

Результати

Хірургічні та імплантаційні процедури були виконані без технічних труднощів у всіх пацієнтів.

Не спостерігалося ніяких безпосередніх побічних реакцій.

Дослідження в даний час в стадії розробки і перші результати показують швидке поліпшення і загоєння ран.

5 з 9 пацієнтів завершили запланований відновлювальний період 2-х місяців і у 4 з них рани повністю зажили.

Результат лікування методом Regenera Activa

Висновки

Місцеві ін’єкції аутологічних дермальних мезенхімальних стовбурових клітин є можливими, безпечними і, здається, успішними в лікуванні комплексного анального свища, на додаток до звичайного лікування, такого, як висічення свища з накладенням клаптя.

Апарат Regenera є серцем системи. Працює з постійною швидкістю 80 обертів на хвилину. Одноразове медичний пристрій, що містить нерухому сітку з нержавіючої сталі з приблизно 100 шестикутними отворами. 6 мікропластинок розташовані навколо кожного отвори і призначені для різання твердих і м’яких тканин.