0800 211 530 безкоштовно в межах України
Українa, м. Одеса, вул. Базарна, 27
Зв'язатися з нами

Регенеративна медицина в травматології

Медицина розвивається і Regenera розширює можливості. Вже сьогодні лікарі здатні допомогти вилікувати суглоби після травм і при дегенеративних захворюваннях! Розбір клінічних випадків і демонстрація процедури. Regenera – ефективна, проста у виконанні, надійна і доступна лікарям України і всього СНД. Має патент по всьому світу.

Процедура регенерації тканин кістково-суглобової системи за допомогою методу Regenera

Процедура м’язової, сухожильної, хрящової і кісткової регенерації на основі аутологічних мікропересадок стовбурових клітин, починаючи з надійної і стандартизованої підготовки зразків для автоматизації та механічного розкладання твердих тканин людини, проводиться за допомогою апарату і пристрою kit. Апарат є компактним механізмом, який функціонує лише з пристроєм kit на постійній швидкості приблизно 80 обертів на хвилину. Пристрій kit є одноразовим медичним пристосуванням, яке складається з нерухомої нержавіючої сталевої рещiтки з приблизно 100 шестикутних отворів. Навколо кожного отвору є 6 мікролезвій для розрізання твердих і м’яких тканин: проходячи по спіралі з нержавіючої сталі, розрізані тканини расчленяются, потім проходять через отвори, фільтруються разом з доданим розчином і потрапляють у внутрішній резервуар. З резервуара клітинний вміст витягується за допомогою шприца. Метод м’язової, сухожильної, хрящової і кісткової регенерації на основі аутологічних мікропересадок стовбурових клітин грунтується на механічному розкладанні аутологічних тканин, таких, як дерма, м’язи, перихондрит, хрящі стовбурових клітин та інших клітинних компонентів стромально-судинної системи. Ці компоненти виходять в результаті механічної обробки аутологічних мікротканей в патентованому апараті, відомому як «механізм для розкладання біологічного матеріалу з метою приготування клітинних і тканинних суспензій». Для успішного проведення процедури пацієнту необхідно поставити правильний діагноз – початкова стадія сухожильних, м’язових пошкоджень, остеомаляції 1 або 2 ступеня або кісткового артрозу.
У разі регенеративної терапії суглобів рекомендується попередньо зробити магніторезонансне дослідження, відзначаючи товщину суглоба і субхондріальний набряк, потім повторно через три місяці, щоб відзначити зміни, що відбулися.
А) На першому етапі проводиться місцева анестезія донорської зони; бажано використовувати анестезію без адреналіну з блокуванням прилеглої зони.
Б) Через отвір розміром неменше 2.5 мм або за допомогою прямої резекції дерми, м’язи, Перихондрит і хряща вушної раковини витягується маленький зразок, а за допомогою скальпеля або ножиць знімається шкіра з залишилася тканини.
В) Тканина обробляється в максимально стерильних умовах, за допомогою скальпеля або ножиць знімається епідермальний шар, щоб уникнути появи кіст, який обробляється в апараті регенера. Попередньо додається фізіологічна сироватка або будь-який інший розчин, який може потім пройти обробку або фільтрацію і не завдасть шкоди клітинному вмісту суспензії і таким чином сприяє розкладанню тканини і фільтрації стовбурових клітин.
Г) Коли препарат отриманий, не більше, ніж через 30 хвилин, щоб не зменшити життєздатність клітинного вмісту, переходять до знезараження поверхні, призначеної для лікування, і до застосування розчину, отриманого за допомогою раніше описаної системи. Процедура здійснюється за допомогою внутрішньосуглобової ін’єкції в разі хрящового або кісткового ушкодження або підшкірної інфільтрації в разі сухожильного або м’язового ушкодження.
Д) На кілька днів (в залежності від тяжкості патології) рекомендується відносна нерухомість і розслаблення вилікуваної зони з метою максимального полегшення тканинної регенерації.

Далі приклад отриманих результатів з реальної практики:

ЯМР (Ядерний магнітний резонанс) 15/02/2016ЯМР (Ядерний магнітний резонанс) 11/06/2016Зміни
Зміни слизової сполучної тканини у стовбурових клітинах внутрішнього меніска.
Розрив внутрішнього краю.
Структурні зміни тіла стовбурових клітин внутрішнього меніска.
Зміни внутрішнього краю та капілярів сполучної тканини.
Медіальна меніскопатия, хірургічне перемоделювання
Зменшився набряк, після хірургічних змін. Рубцювання ушкодження.
Внутрішньосуглобовий уламок, усунення уламка.ЗникненняПоліпшення
Медіальна хондромаляція гомілкової кістки із субхондріальними мікрожеодами (IIIb).Феморальні виростки, плато великогомілкової кістки та колінна чашка: морфологія та показники в нормі, без хондриту, некрозу або кісткового набряку. Початкові продуктивні кісткові зміни.
Хондромаляція ІІА/В. Численні мікроотвори з помірним залишковим набряком.
Часткові зміни товщини хряща блокового суглоба, ознаки перфорації у серединному та центральному виростку, субхондріальний залишковий набряк.
Поліпшення
Незначительное наличие суставной жидкости, удаление излишков.Незначительное наличие суставной супрапателлярной жидкости.Без змін
Продуктивні зміни в гомілковій кістці.
Вставлені мікрожеодинатягнення в плато великогомілкової кістки.
Зникнення
Зникнення
Улучшение
Улучшение
Помірний набряк при хворобі Гоффа.Без змінБез змін
Рідке кістозне утворення, гангліони задніх поздовжніх зв’язок, видалення.Мікрогангліони задніх зв’язок.Зменшення гангліонів (покращення)
Зовнішній меніск нормальної структури, незначні зміни слизової/судинної тканини, без змін симптомів щодо ознак розриву.Зовнішній меніск нормальної структури, незначні зміни слизової/судинної тканини, ознаки розриву ІІ ступеня.Без змін
Хрящ надколінка дифузними змінами, що включають часткову втрату товщини (ІА).Хрящ надколінка дифузними змінами, що включають часткову втрату товщини ІА/В.Без змін
Передня хрестоподібна зв’язка, задня хрестоподібна зв’язка: нормального спрямування.Те самеБез змін
Сухожильний комплекс: гнучкий, у нормі.Те саме
Зміни слизової тканини.
Зв’язування надколінка.
Без змін
Результатів із реальної практики

У м’яких тканинах коліна не виявлені пухлини, кістозні або тверді освіти. З 13 аналізованих параметрів – в 7 є поліпшення, погіршень не зафіксовано.
Згідно з аналізом структурних трансформацій, у даного пацієнта були виявлені наступні зміни:
Набряк у внутрішніх виростків:
На фото показані розміри субхондріального набряку у внутрішньому виростку, далі буде відзначено майже абсолютна зникнення набряку:

Фото 1

На наступному зрізі видно зникнення набряку:

Фото 2

Наступна важлива зміна – зникнення кісти Бейкера і, отже, набряку та внутрішньосуглобового запалення коліна::

Фото 3

На наступному зрізі видно зникнення в задній області коліна кісти Бейкера з одним стрижнем більше 36 мм і іншим стрижнем менше 16 мм:

Фото 4

Що стосується захворювання суглобів стегнової кістки, зокрема, передній гомілкової кістки на гомілковому плато, при попередньому огляді-1 см зовнішньої частини виростка займає 7 мм суглобового простору (вимір 2), а інший сантиметр зовнішньої частини внутрішнього виростка також займає 7 мм суглобового простору ( вимір 4).

Фото 5

На наступному зрізі представлені розміри: 7,4 мм на внутрішньому плато і 7,6 мм на внутрішньому плато, що означає збільшення приблизно на 5,7% товщини зовнішнього плато і на 8,5% – товщини внутрішнього плато:

Фото 6

Що стосується суглобового хряща колінної чашечки, при попередньому огляді – на зовнішній частині суглоба 1 см зовнішнього краю колінної чашечки займає суставний простір 5 мм; підвивих зовнішньої колінної чашечки..

Фото 7

Далі на тому ж самому зрізі спостерігається товщина 5,2 мм, що означає збільшення на 4%, а на протилежному боці видно зменшення простору в зовнішньому виростку і коліннiй чашечки, що означає правильне (центральне) розташування колінної чашечки на блоковому суглобі, і чітко виражену суглобову лінію.

Фото 8
37:51
Регенеративна медицина в травматології Dr. Jose Miguel Casanova м. Барселона Іспанія