0800 211 530 безкоштовно в межах України
Українa, м. Одеса, вул. Базарна, 27
Зв'язатися з нами

Доглядаємо за волоссям навесні

Правила догляду за волоссям

Після зимового періоду жінки готуються до весни і літа. Починають сідати на дієти, займатися в спортивному або тренажерному залі. Піклуються про своє здоров’я і розміри одягу. Але забувають про те, що необхідно піклуватися після холодної весни і про волосся. Правильно доглядати. Користуватися спеціальними косметичними засобами для живлення волосся і стимуляції їх росту. Так як багато хто не знає, що волосся можуть показати стан здоров’я. Забувають про те, як правильно доглядати за волоссям в період зими і літа. Волосся відноситься до придатків шкіри. Особливо ретельний догляд потрібен для дівчат і жінок з довгим волоссям.

Прості правила по догляду за волоссям навесні:

  1. Не розчісувати мокре волосся.
  2. Не розтирати і не просушувати волосся рушником.
  3. По можливості не користуватися феном. Гаряче повітря висушує волосся і пошкоджує їх структуру від кореня до кінчиків. З’являться посічені кінчики волосся.
  4. Використовувати спеціальні бальзами і маски для волосся. Бажано підбирати бальзам і маску для свого типу волосся. Залежно від ламкості і їх обсягу.
  5. Робити легкий масаж голови руками під час миття. Покращує кровообіг голови.
  6. Використання народних засобів таких як: зерна пророслої пшениці, відвар кропиви і березовий сік.
  7. Один раз в місяць підрізати кінчики волосся.
  8. Не можна дуже часто міняти шампунь.

Після застосування простих правил можна переконатися і здивуватися отриманим результатам. Волосся будуть більш шовковисте, м’які, блискучі і доглянуті.