0800 211 530 безкоштовно в межах України
Українa, м. Одеса, вул. Базарна, 27
Зв'язатися з нами

Пристрій Regeneracons

Технологія Regenera-HBW™ використовує Regeneracons, одноразовий медичний пристрій для одного пацієнта, який дозволяє фрагментувати невеликі зразки аутологічної тканини, безболісно взяті за допомогою біопсії 2,5/3 мм, до мікрографів розміром 70/80 мкм.

Regeneracons

Індивідуальний картридж Regeneracons

У кожному картриджі є:

  • 100 отворів;
  • 6 мікролез для кожного отвору;
  • діаметр 50 мкм;
  • одноразового використання.
Regeneracons фільтрація

Фрагментація повністю керується двигуном, переносним або настільним, який за 60 секунд руйнує тканину, забезпечуючи постійну силу і швидкість. Тканина розділена на 600 мікролопаток, що розташовані всередині одноразового пристрою.

Regenera mini

Сила, швидкість, час і розмір мікротрансплантатів є параметрами, на яких заснований патент технології і з яких почалися всі наукові дослідження. Regeneracons пропонується з різними обсягами для задоволення різних потреб застосування в естетичній медицині.

Regeneracons

Наукові дослідження показали, що клітинна популяція, отримана після механічної дезагрегації, є позитивною для маркерів мезенхімальних стовбурових клітин (клітин-попередників) та показала життєздатність >90%. Крім того, клітинний аналіз показує, що мікротрансплантати містять високий відсоток клітин стромальної судинної фракції, які відіграють ключову роль у регенерації тканин, сприяючи реваскуляризації.

Марка Regenera – HBW ідентифікує лінійку високопродуктивних медичних пристроїв, що належать до першого класу.