0800 211 530 безкоштовно в межах України
Українa, м. Одеса, вул. Базарна, 27
Зв'язатися з нами

Вітаміни для волосся Regenera Activa Hair Care CAPS

Волосся можуть випадати за наявністю ряду різних причин. Незалежно від того, є випадання волосся спадковим або це просто сезонна проблема, її потрібно вирішувати. Якщо ви виявили, що на гребінці залишається занадто багато волосся, не поспішайте панікувати. Здоровий організм щодня втрачає до сотні волосся. Якщо ж щоденний «волосопад» перевищує норму, потрібно шукати причину. А щоб не втрачати часу, поки йдуть пошуки, прийняття вітамінів, стимулюють ріст волосся.

Групи причин випадіння волосся.

Перша – це підвищена чутливість організму до тестостерону. Саме вплив чоловічого статевого гормону стає причиною андрогенної алопеції – облисіння за чоловічим типом, яке, на жаль, нерідко вражає і жінок. При цьому волосся рідшають насамперед на скронях, а потім на маківці. У жінок втрата волосся через андрогенну алопеції рідко досягає таких же катастрофічних масштабів, як у чоловіків, зазвичай їх захищають жіночі гормони, але порідіння волосяного покриву буває достатнім для того, щоб доставити чимало неприємностей.

Друга група причин втрати волосся – стан, при якому порушується нормальне харчування коренів. Це може бути:

  • Дефіцит білка в їжі.

Волос за структурою своєї – це, перш за все, білок, і організму для того, щоб створити густу і міцну шевелюру, необхідний будівельний матеріал. Якщо білка надходить недостатньо, організм відправить його на інші цілі. Наприклад, щоб забезпечити нормальну роботу ферментів, на побудову кісток, зв’язок і м’язів – словом, на все те, що необхідно для повсякденного виживання.

  • Нестача вітамінів і мінералів в організмі (гіповітаміноз).

За даними досліджень, як мінімум 40% жінок у великих містах не вистачає в харчуванні хоча б одного вітаміну, близько третини – двох і більше вітамінів. Ризик нестачі вітамінів і мінералів зростає у людей, які страждають захворюваннями шлунково-кишкового тракту, дисбактеріозом, адже саме в шлунку і кишечнику всмоктуються і частково синтезуються вітаміни. Також часто страждають гіповітамінозом люди, які сидять на дієтах, особливо створених для екстремально швидкого схуднення.

  • Запальні процеси шкіри голови.

Одна з найчастіших проблем – себорейний дерматит, яким страждає 11,8% населення. Крім нього, причиною випадiння волосся можуть стати екзема, псоріаз, грибкове ураження шкіри (лишай).

  • Хронічний стрес..

По-перше, він викликає порушення гормонального балансу, що відбивається на зростанні волосся. По-друге, при хронічному стресі підвищується потреба організму у вітамінах і мінералах, що може привести до гіповітамінозу навіть при відносно повноцінному харчуванн.

  • Гормональна перебудова після пологів..

Під час вагітності активність волосяних цибулин збільшується. Після пологів, коли гормональний баланс знову змінюється, частина «прокинулися» під час вагітності цибулин повертається в сплячий стан, що виявляється активним «волосопадом» приблизно через три місяці після пологів. Це нормальний процес, панікувати через нього не варто.

  • Хвороби ендокринної системи: знижена функція щитовидної залози, цукровий діабет.

Як видно, більшість проблем, що викликають випадiння волосся, зводиться до нестачі вітамінів або мікроелементів.

Regenera Activa Hair Care CAPS забезпечують організм речовинами, необхідними для того, щоб волосся було густим і красивим.

Regenera Activa Hair care CAPS

Regenera Activa Hair Care CAPS-це інноваційна формула, спеціально розроблена для збереження здорових волосяних фолікул, забезпечуючи їх усіма необхідними поживними речовинами і запобігаючи їх окислення з метою стимулювання росту волосся.

Regenera Activa Hair care CAPS

Кожна капсула містить всі життєво важливі мікроелементи, які живлять шкіру голови і запобігають випадiння волосся. Підходять як для жінок, так і для чоловіків.
Це біологічно активна добавка з натуральними активними інгредієнтами (сереноа, L-аспарагинат цинку, L-цистеїн, вітаміни і біотин), які були відібрані за їх високу якість і необхідність для підтримки природного росту волосся.

Regenera Aciva Hair Care CAPS и Shampoo и Lotion
Regenera Aciva + Hair Care CAPS + Shampoo + Lotion = 100% результат

Рекомендація

Для досягнення більшої ефективності вирівняйте прийом з методом Regenera Activa.
Прийом по 1 капсулі щодня в ранковий час для жінок, чоловікам по 2 капсулі.

07:13
Гаджигароїва Аїда Гусейханівна про Бади у трихології

Склад

Сереноа
Дослідження про екстракт Сереноа показують його ефективність в якості інгібітора речовини 5-альфа-редуктази типу II, одного з двох активних коферментів в дигідротестостерон (ДГТ), гормону, що є основною причиною облисіння. Отже, повна ефективність використання цього рослинного екстракту в боротьбі з андрогенної алопецією була побічно підтверджена. Численні дослідження показують, що він атакує основні причини втрати волосся, пригнічуючи 5-альфаредуктази, тим самим запобігаючи регрес волосяних фолікул.

Біотин
Біотин бере участь у метаболізмі макронутриентов, амінокислот і пуринів, як ферментний кофактор; тобто є необхідним для здійснення процесів дуплікації клітин. Симптоми дефіциту біотину включають в себе ламкість волосся (зменшується товщина) і прогресування випадання волосся, яке може привести до повної їх втрати. Споживання біотину відновлює нормальний ріст волосся через 1 або 2 місяці лікування.

L-аспарагинат цинку
Цинк допомагає підтримувати збалансований гормональний рівень, що робить його одним з основних компонентів, ефективним для запобігання випадiнню волосся. У деяких дослідженнях було показано, що сиве волосся можуть повернутися до свого початкового кольору, якщо пацієнт довгий час дотримується дієти, збагаченої цинком або добавками, що містять цей елемент. Як додаткова перевага, цинк також допомагає усунути лупа на шкірі голови.

L-цистеїн
Амінокислотний попередник кератину, він стимулює волосяні фолікули. Цистеїн безпосередньо пов’язаний з ростом волосся.

Вітаміни
Вітамін С, нікотинамід, бітартрат холіну (вітамін В4), інозит (вітамін В8), пантотенат кальцію, рибофлавін, піридоксин (вітамін В6), тіамін, фолієва кислота, ціанокобаламін (вітамін В12) і холекальциферол (вітамін D3), вітамін А і вітамін Е. Вітаміни є найбільш важливими речовинами для підтримки здоров’я волосся і запобігання їх випадіння, стимулюючи їх зростання.