0800 211 530 безкоштовно в межах України
Українa, м. Одеса, вул. Базарна, 27
Зв'язатися з нами

Діагностика дерматолога

Візит до дерматолога

Однією зі специфічних галузей медицини є дерматологія, що вивчає проблеми шкірних покривів людини. Вдаючись до допомоги фахівця в цій сфері, ви зможете отримати якісне лікування, яке гарантуватиме позитивний результат. Особливістю лікування у дерматолога є різнопланова діагностика стану всього організму пацієнта. Перш, ніж усувати зовнішні проблеми, необхідно в першу чергу визначити наявність внутрішніх патологій. А регулярні профілактичні огляди допоможуть запобігання захворювань волосся, шкіри, нігтів.
До кого потрібно звертатися за допомогою
Тільки якісне лікування у професійного доктора зможе гарантовано дати хороший результат. У нашому медичному центрі постійно функціонує кабінет дерматолога, де ведеться прийом клієнтів, які потребують допомоги такого роду. Правильно встановлений діагноз, а також грамотно підібрана схема терапії допоможе позбутися від:

псоріазу;
екземи;
нейродерміту;
порушень епітелію нігтів і волосся, викликаних грибком;

Патології шкіри, що виникла в результаті вікових перетворень.
Під час первинного прийому пацієнта лікар вислуховує скарги пацієнта, після чого уважно оглядає його. Для більш точного визначення діагнозу потрібно також детальна діагностика дерматолога. Сам процес дослідження передбачає забір пошкоджених тканин методом біопсії або здачі мазка на певну інфекцію. Як правило, також здається сеча і кров на визначення можливих дисфункцій організму. Такий комплексний підхід до досліджень дає можливість визначити основні напрямки діяльності лікаря.
В яких випадках потрібна консультація і діагностика дерматолога?
Деякі пацієнти щиро вважають, що при захворюваннях шкіри краще займатися самолікуванням, використовуючи народні кошти. Також досить поширеним є помилкова думка, що з усіма проблемами такого характеру можна впоратися в косметичних салонах. Однак в таких випадках пацієнт отримує тільки тимчасове позбавлення від неприємностей, які пізніше обов’язково повторяться в уже ускладненому вигляді. Звертатися до дерматолога слід негайно тоді, коли ви помітили у себе:

незрозумілі плями або висип на тілі;
незагойні тріщини або прищі;
набряклість;
судинні зірочки;
нездоровий колір обличчя;
нові родимки або зміни вже наявних;
інші новоутворення.

Кожна хвороба при цих захворюваннях індивідуальна, тому вимагає індивідуального підходу. Фахівці нашої клініки розроблять оптимальний варіант лікування, при цьому способи позбавлення від недуги можуть бути як медикаментозні, так і фізіотерапевтичні. Крім цього, лікар-дерматолог може дати поради з приводу косметичних засобів, що застосовуються клієнтом, або порекомендувати відповідну дієту.
Що потрібно знати перед походом до лікаря
Плануючи візит до дерматолога, необхідно потурбуватися про чистоту шкірних покривів, а також зняти лак з нігтів і макіяж з особи, якщо ваша проблема безпосередньо стосується саме цих ділянок тіла. Не потрібно переживати з приводу біопсії або зіскрібка тканин – вони все безболісні і виробляються дуже швидко. При візиті до дерматолога найголовніше – не бути пасивним пацієнтом і повністю довіритися йому. Тільки спільними зусиллями можливо побороти вашу хворобу.
Звертайтеся в наш центр і будьте завжди здорові і красиві!